MG-Hydro Spółka z ograniczona odpowiedzialnością Sp.K.
ul. Międzychodzka 14/33
60-371 Poznań
NIP 7792343037
KRS 0000438859

telefon: 61 861 44 58
fax. 61 861 41 62

Zapytanie mailowe: office@mg-hydro.pl
Godziny pracy biura: od 7:30 – 15:30

Prosimy o wcześniejszy kontakt w celu umówienia spotkania w dogodnej godzinie.

Skontaktuj się z nami

Administratorem danych osobowych jest firma MG-Hydro Spółka z ograniczona odpowiedzialnością Sp.K.. Dane osobowe Klienta są przetwarzane przez Administratora: a) w celu udzielenia odpowiedzi na skierowane do dewelopera zapytanie i przedstawienie oferty sprzedaży nieruchomości, b) do wypełniania prawnie usprawiedliwionych celów Sprzedawcy, w tym sprzedaży i marketingu bezpośredniego, c) na podstawie zgody – wyłącznie w celu wskazanym w treści udzielonej przez Klienta zgody. Dane osobowe Klienta takie jak imię, nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu i adres e-mail będą przechowywane przez Administratora od momentu ich powierzenia przez Klienta do momentu cofnięcia przez Klienta zgody, za wyjątkiem prawnie usprawiedliwionych celów Administratora. Klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Klient ma prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Klienta narusza przepisy europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1). Podanie przez Klienta danych osobowych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych i innych informacji przez firmę MG-Hydro Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym, zadane drogą mejlową, telefoniczną lub w trakcie spotkania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę MG-Hydro Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. w celach marketingowych oraz przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez i na rzecz firmy MG-Hydro Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. Dane osobowe Klienta mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Pozwoli to na ewentualne zaproponowanie Klientowi produktów/usług najlepiej dopasowanych, jednak żadne decyzje wiążące nie będą zautomatyzowane, a wyrażenie ostatecznej zgody na skorzystanie z propozycji zawsze będzie po stronie klienta.